Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Blog

1 2 ... 17 18
 • Optimal Standard, Lux a Exclusive Pridané 04.05.2013

  Optimal Standard, Lux a Exclusive Zimnú sezónu začíname uvedením 3 modelových a cenovýchradov slnečných okuliarov Optimal Standard, Lux a Exclusive. Každý z týchto radov spĺňa predovšetkým všetky požiadavky na kvalitu a bezpečnosť osobných ochranných prostriedkov na ochranu očí. Samozrejme všetky tri rady sa medzi sebou líšia nielen cenou, ale aj použitými materiálmi a technológiami výroby. Základnou filozofiou firmy vždy bolo ponúkať vysokú kvalitu produktov za primerané ceny a umožniť tak dostupnosť kvalitných produktov chrániacich zrak čo najširšej vrstve ľudí. Veríme, že k tomu prispeje aj rozdelenie okuliarov do spomínaných troch modelových radov Standard, Lux aExclusive, pričom cenové hladiny v eurách sa pohybujú v prvom z menovaných od 19,50, v druhom od 33 a v treťom od 43. S pozitívnym ohlasom a hodnotením zákazníkov sa už dlho stretávajú aj ostatné produkty – doplnky od 1,90 do 9,50, multifunkčné okuliare od 55 do 63, lyžiarske okuliare od 33 do48 a textilné produkty od 5,31 do 12,61. Do všetkých troch modelových radov pripravujeme nové okuliare.
 • OPTIMAL prichádza s drobnosťou pre lyžiarov a snowboardistov Optimal má v ponuke na zimnú sezónu 2010/2011 produkt, ktorý poteší všetkých lyžiarov a snowboardistov, ktorí potrebujú držiak na svoj skipas. Exkluzívne v prezentačno predajných jednotkách Optimal teleskopický samonavíjací (85 cm) držiak v čiernej farbe s červeným logom Optimal v cene 1,90€.
 • Optimal chráni oči fotografov Pridané 04.05.2013

  Optimal chráni oči fotografov Pre fotografa je zrak snáď najdôležitejším zmyslom. Aj preto sme sa rozhodli podporiť príjemnú fotografickú akciu na Tyršovom nábreží. Mimo iné, chránime aj oči organizátorov. Parková výstava nie je vo svete nič ojedinelé. Viac o tej slovenskej sa dočítate na stránkach samotného podujatia: www.fotopark.sk. Príďte si pozrieť tvorbu amatérskych aj profesionálnych slovenských fotografov a taktiež môžte navštíviť náš prezentačno-predajný stánok priamo v centre diania.
 • Optimal na hiking.sk Pridané 04.05.2013

  Optimal na hiking.sk Portfólio okuliarí Optimal zasahuje široké spektrum užívateľov. Nenachádzajú sa v ňom len klasické športové okuliare či elegantné kúsky. Svoje si v ňom nájdu aj skutočne náročný fanúšikovia aktívnych horských športov. Aby sme vás o tom presvedčili, dali sme redakcii hiking.sk pár kúskov na otestovanie.Veríme, že touto cestou oslovíme nielen horolezcov, skialpinistov ale aj náročných horských cyklistov.  
 • Optimal a Mesiac dizajnu v Poluse Pridané 04.05.2013

  Optimal a Mesiac dizajnu v Poluse Produkty dnešnej doby zďaleka nepredáva len funkčnosť. Kvalitný, originálny a moderný dizajn je častokrát jedna z prioritných vecí pri kúpe výrobku mnohých zákazníkov. Ako slovenská značka, Optimal sport, ani my túto časť výrobného procesu nenechávame na náhodu. Na dizajn vznikajúci na Slovensku sme hrdí a preto sme sa rozhodli priblížiť ho zákazníkom počas Mesiaca dizajnu v Poluse malou vizuálnou expozíciou.
1 2 ... 17 18