Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Júl 2023 - máme pre Vás niečo nové.

Pripravili sme pre Vás nový priečinok s názvom POSLEDNÉ KUSY.

Júl 2023 -  máme pre Vás niečo nové.

Milí naši zákazníci a priatelia Optimalu, v týchto dňoch sme pre Vás pripravili v sekcii Produkty nový priečinok, ktorý obsahuje najžiadanejšie modely a žiaľ máme z nich už len posledné kusy.

Takže ak ste nenašli svoje Optimalky v priečinku SLNEČNÉ OKULIARE, určite si pozrite aj nový priečinok POSLEDNÉ KUSY a Váš obľúbený model nájdete možno práve tam.

Okrem odborných a základných informácií ako napríklad typ zorníka, typ rámu, kategória filtra či optická trieda, nájdete pri jednotlivých modeloch v tomto priečinku aj rozšírený popis, ktorý daný model najviac charakterizuje. Popis bude k jednotlivým modelom pridávaný postupne.

Priečinok bude variabilný - čiže ak z určitého modelu sa predá úplne posledný kus, tak samozrejme v priečinku ho už nenájdete, ale budeme sa snažiť priečinok dopĺňať o ďalšie obľúbené kúsky.

Samozrejme, aj pri nákupoch z tohto priečinku platí, že balné a poštovné v rámci SR bude zadarmo. Okuliare posielame Slovenskou poštou doporučene na dobierku (pozor! nie kuriérom).