Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Nákupy okuliarov 2021

2021 - Kde si môžem kúpiť Vaše okuliare? Môžem prísť aj k Vám na firmu pre okuliare? Čo ak nevidím môj obľúbený model v ponuke eshopu? Aká je situácia s firemnými prevádzkami Optimal? Máte prevádzku v Bratislave?

Nákupy okuliarov 2021

Pridávame teda základné informácie o predaji okuliarov Optimal platné od JANUÁRA 2021 a informácie budeme priebežne aktualizovať podľa aktuálnej pandemickej situácie:

 

ESHOP

Okuliare si môžete objednávať tu na našej stránke v sekcii Produkty.

Spolupracujeme výlučne so Slovenskou poštou - okuliare zasielame v menších krabičkách, čo nám umožňuje zásielku odoslať ako list 1.triedy doporučene na dobierku, takže okuliare objednané v pracovný deň do 16.tej hodiny sú u Vás obvykle už na nasledujúci pracovný deň. Platba na dobierku. Balné a poštovné zadarmo.

 

Ak ste nenašli Váš obľúbený model v eshope, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na info@optimalsport.sk

Modely, ktoré sa postupne vypredávajú, sťahujeme z webu skôr, ale môžeme ich mať ešte zopár kusov na sklade a Vy nemusíte ostať bez Vašich obľúbených Optimaliek. :-)

 

FIREMNÉ PREVÁDZKY:

 

FIREMNÁ PREVÁDZKA TRENČÍN ZAMAROVCE

Sme malá rodinná firma a určite nás poznáte aj osobne z viacerých prevádzok, ktoré sme mali po Slovensku.

Naša firemná prevádzka je bez pevných otváracích hodín, dobre a ľahko dostupná z diaľnice.

Kontaktujte nás telefonicky pred Vašou návštevou, neobávajte sa volať a prísť ani cez víkendy, či v takých hodinách, ktoré vyhovujú práve Vám.

Spravíme maximum, aby sme Vám vyšli v ústrety a sme radi a vážime si, že nás navštevujete naozaj z celého Slovenska:-)

 

Adresa: Slovenská značka Optimal, Zamarovská 219/75, 911 05 Trenčín Zamarovce

Otváracie hodiny Pondelok až Nedeľa: Na telefonickú objednávku.* Tel. 0907705021 alebo 0907703275

*Vážení zákazníci a priaznivci slovenskej značky Optimal, keďže k nám pravidelne chodíte

z celého Slovenska, neváhajte nás kontaktovať telefonicky a budeme sa snažiť maximálne prispôsobiť Vašim časovým možnostiam.

Tešíme sa na Vašu návštevu.  Radi Vás po telefonickej dohode kedykoľvek privítame. Info: Platba zatiaľ možná len v hotovosti.

 

Vyhláškou ÚVZ SR sú maloobchodné prevádzky od 19.12.2020 zatvorené do odvolania. Týka sa to aj našej prevádzky v Trenčíne Zamarovciach. Hneď ako sa situácia zmení, budeme Vás o tom informovať.

 

 

BRATISLAVA - Kiosky v OC AVION, OC RETRO

Aktuálne nemáme vlastnú prevádzku Optimal v Bratislave. V prípade návratu do Bratislavy budeme o tejto skutočnosti informovať prostredníctvom tejto našej web stránky a taktiež prostredníctvom našej stránky na sociálnej sieti.

 

Milí zákazníci, priatelia a podporovatelia Optimalu - ĎAKUJEME Vám za Vašu priazeň a za Vaše objednávky okuliarov v týchto dňoch :-)