Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Nákupy okuliarov jar / leto 2020.

Kde si môžem kúpiť Optimal okuliare? Môžem prísť aj k Vám na firmu pre okuliare? Aká je situácia s firemnými prevádzkami Optimal? Čo ak nevidím môj obľúbený model v ponuke eshopu? Máte prevádzku v Bratislave?

Nákupy okuliarov jar / leto 2020.

 

Pridávame teda základné informácie o predaji okuliarov Optimal platné pre jar a leto 2020:

 

ESHOP

Okuliare si môžete objednávať tu na našej stránke v sekcii Produkty.

Spolupracujeme výlučne so Slovenskou poštou - okuliare zasielame v menších krabičkách, čo nám umožňuje zásielku odoslať ako list 1.triedy doporučene na dobierku, takže okuliare objednané v pracovný deň do 16.tej hodiny sú u Vás obvykle už na nasledujúci pracovný deň. Platba na dobierku. Balné a poštovné zadarmo.

 

Ak ste nenašli Váš obľúbený model v eshope, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na info@optimalsport.sk

Modely, ktoré sa postupne vypredávajú, sťahujeme z webu skôr, ale môžeme ich mať ešte zopár kusov na sklade a Vy nemusíte ostať bez Vašich obľúbených Optimaliek. :-)

 

FIREMNÁ PREVÁDZKA TRENČÍN ZAMAROVCE

Sme malá rodinná firma a určite nás poznáte aj osobne z viacerých prevádzok, ktoré sme mali po Slovensku.

Naša firemná prevádzka je bez pevných otváracích hodín, dobre a ľahko dostupná z diaľnice.

Kontaktujte nás telefonicky pred Vašou návštevou, neobávajte sa volať a prísť ani cez víkendy, či v takých hodinách, ktoré vyhovujú práve Vám.

Spravíme maximum, aby sme Vám vyšli v ústrety a sme radi a vážime si, že nás navštevujete naozaj z celého Slovenska:-)

 

Adresa: Slovenská značka Optimal, Zamarovská 219/75, 911 05 Trenčín Zamarovce

Otváracie hodiny Pondelok až Nedeľa: Na telefonickú objednávku.* Tel. 0907705021 alebo 0907703275

*Vážení zákazníci a priaznivci slovenskej značky Optimal, keďže k nám pravidelne chodíte z celého Slovenska, neváhajte nás kontaktovať telefonicky a budeme sa snažiť maximálne prispôsobiť Vašim časovým možnostiam.

Tešíme sa na Vašu návštevu.  Radi Vás po telefonickej dohode kedykoľvek privítame. Info: Platba zatiaľ možná len v hotovosti.

 

BRATISLAVA - prevádzky Optimal v obchodných centrách

 

OC RETRO Bratislava - pozor prevádzka bola zrušená 27.9.2019

Týmto sa chceme OC RETRO poďakovať za príjemné prostredie a ústretový prístup v sezónach jar/leto v rokoch 2018 a 2019.

Na jar 2020 kvôli situácii s koronavírusom nedošlo z našej strany k rokovaniu o umiestnení našej prevádzky v tomto OC. Rozhodnutie budeme zvažovať podľa vývoja situácie.

 

 

OC AVION Bratislava - pozor prevádzka bola zrušená 30.9.2018

Naša prevádzka v OC Avion Bratislava bola akýmsi pomyselným stabilným bodom Optimalu nepretržite od jari 2009  a po celé roky ju navštevovali zákazníci z celého Slovenska, mnohí merali cestu do tohto OC práve kvôli našim okuliarom.

Optimal bol zákazníkmi tak obľúbený, že v priebehu rokov sme mali v tomto OC celoročne súbežne naraz dokonca 2 prevádzky Optimal.

Stali sme sa tak pevnou súčasťou tohto OC, zúčastňovali sme sa marketingových aktivít, často sme boli označovaní za vzorného nájomcu a svoju budúcnosť a aktivity pre zákazníkov sme spájali práve s týmto centrom.

 

Na jeseň roku 2018 v rámci modernizácie kioskov umiestnených v obchodnom centre sme boli postavení pred podmienku zmeny vraj zastaraného dizajnu nášho stánku a zmeny výšky stánku na 1,10 m.

Naše výrobky nie sú sezónnymi produktmi a naši zákazníci nehľadajú módne doplnky, ale funkčné celoročné slnečné okuliare pre pracovný a osobný život, preto bol náš "starý" stánok prispôsobený najmä týmto okolnostiam.

Priznávame, že najmä nová výška stánku 1,10 m bola pre nás problémom, s ktorým sme sa museli vysporiadavať pri jednotlivých vizualizáciách.

 

Žiaľ, ani po našom niekoľkomesačnom úsilí o dobrý a funkčný dizajn stánku a ani po spolupráci s úspešným dizajnérom obchodných prevádzok, sme nedokázali splniť predstavy centra o pútavom a údernom dizajne.

 

Táto situácia nás veľmi mrzí, ospravedlňujeme sa všetkým našim zákazníkom, ktorí nás v Avione stále hľadajú a nechápu, čo sa stalo.

 

Keďže v týchto dňoch dostávame desiatky otázok mailom či telefonicky ohľadne práve tejto prevádzky, rozhodli sme sa aspoň takto stručne opísať danú situáciu.

Vážime si, že väčšina našich zákazníkov situáciu chápe a rozhodli sa za nami prísť do Trenčína alebo si objednať okuliare cez eshop.