Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Nákupy okuliarov v decembri.

Mnohí zákazníci nás v týchto dňoch kontaktujete s otázkou nákupov slnečných alebo lyžiarskych okuliarov na Vianoce a na zimné obdobie. Taktiež sa na nás obracajú viacerí vodiči zvyknutí na kvalitné slnečné okuliare do auta.

 

Nákupy okuliarov v decembri.

Pridávame teda základné informácie o predaji okuliarov Optimal:

ESHOP

Okuliare si môžete objednávať tu na našej stránke v sekcii Produkty. Spolupracujeme výlučne so Slovenskou poštou - okuliare zasielame v menších krabičkách, čo nám umožňuje zásielku odoslať ako list 1.triedy doporučene na dobierku, takže okuliare objednané v pracovný deň do 16.tej hodiny sú u Vás obvykle už na nasledujúci pracovný deň. Platba na dobierku.

 

Ak ste nenašli Váš obľúbený model v eshope, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na info@optimalsport.sk Modely, ktoré sa postupne vypredávajú, sťahujeme z webu skôr, ale môžeme ich mať ešte zopár kusov na sklade a Vy nemusíte ostať bez Vašich obľúbených Optimaliek. :-)

 

FIREMNÁ PREVÁDZKA TRENČÍN ZAMAROVCE

Sme malá rodinná firma a určite nás poznáte aj osobne z viacerých prevádzok, ktoré sme mali po Slovensku. Naša firemná prevádzka je bez pevných otváracích hodín, dobre a ľahko dostupná z diaľnice. Kontaktujte nás telefonický pred Vašou návštevou, neobávajte sa volať a prísť ani cez víkendy, či v takých hodinách, ktoré vyhovujú práve Vám.

Spravíme maximum, aby sme Vám vyšli v ústrety a sme radi a vážime si, že nás navštevujete naozaj z celého Slovenska:-)

 

Adresa: Slovenská značka Optimal, Zamarovská 219/75, 911 05 Trenčín Zamarovce

Otváracie hodiny Pondelok až Nedeľa: Na telefonickú objednávku.* Tel. 0907705021 alebo 0907703275

* Vážení zákazníci a priaznivci slovenskej značky Optimal, 
keďže k nám pravidelne chodíte z celého Slovenska, neváhajte nás kontaktovať telefonicky a budeme sa snažiť maximálne prispôsobiť Vašim časovým možnostiam. Tešíme sa na Vašu návštevu.  Radi Vás po telefonickej dohode kedykoľvek privítame. Info: Platba zatiaľ možná len v hotovosti.