Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Optimal 2019

V tomto roku 2019 vstupujeme už do 14. roku našej existencie. Tešíme sa na nadchádzajúcu jarno-letnú sezónu a vieme, že našou poctivou a dobrou prácou opäť odovzdáme našim zákazníkom len to najlepšie.

Dizajn, funkčnosť, kvalita ostanú vždy prioritami Optimalu. Tak nám držte palce!

Optimal 2019

Naša činnosť je už celé roky rozdelená do 4 základných oblastí, v ktorých budeme naďalej pokračovať.

 

Sú to:

1) Vlastná slovenská značka Optimal

2) Maloobchod s produktmi Optimal

3) Veľkoobchod s produktmi Optimal

4) Výroba na zákazku

 

 

MALOOBCHOD - vlastné prevádzky

My ako slovenská značka Optimal máme už od roku 2005 svoju jedinečnú koncepciu vlastných maloobchodných prevádzok Optimal. Každá prevádzka býva tvorená 3 až 5 presklenými vitrínami v šedo-striebornom dizajne s predajným pultom umiestnená v otvorenom priestore obchodného centra.

Zákazníci si po celé roky spájajú produkty Optimal práve s týmto unikátnym dizajnom.

Teší nás, že od roku 2005 sme mohli produkty Optimal predstaviť Vám - našim zákazníkom už v 9 mestách Slovenska.

Pre túto jar 2019 opäť  pripravujeme otvorenie ďalších vlastných prevádzok v klasickom úspešnom šedo-striebornom dizajne.

Veríme, že vyberieme vhodné obchodné centrá, ktoré sa  s radosťou stanú partnermi našej slovenskej značky a budú hrdo prezentovať našu rodinnú firmu a našu značku Optimal.

Aktuálne sme v oblasti maloobchodu hrdí na našu najnovšiu vlastnú prevádzku v Trenčíne, ktorá onedlho oslávi 1. rok svojej existencie.

Nezabudnime spomenúť ani náš vlastný eshop, ktorý je jasný, prehľadný, informačne hodnotný a radi v ňom nakupujete. Objednávky sa stále snažíme vybavovať do 24 hodín a balné+poštovné po Slovensku bolo a je u nás vždy zadarmo.

 

VEĽKOOBCHOD

V podstate už od založenia značky sme produkty Optimal dodávali do optík, športových obchodov, obchodov s voľno-časovou módou a do Ski-shopov v lyžiarskych strediskách.

Pokiaľ to dovoľujú priestory prevádzky odberateľa, tak sú slnečné okuliare Optimal umiestnené na reprezentatívnom stojane Optimal s nápaditou grafikou panelu na 32 kusov slnečných okuliarov.

V segmente veľkoobchodného predaja slnečných a lyžiarskych okuliarov sme originálni svojou obchodnou politikou a najmä výhodnými obchodnými podmienkami pre odberateľov.

Tento rok budeme v tejto práci naďalej pokračovať a radi spoznáme aj nových obchodných partnerov, ktorí by chceli predávať naše produkty.

 

VÝROBA NA ZÁKAZKU

Vzhľadom na naše dlhoročné skúsenosti s výrobou, problematikou výroby v oblasti slnečných okuliarov ako aj neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie sa v tomto odbore ponúkame výrobu originálnej kolekcie slnečných či ochranných okuliarov na zákazku.

Sme otvorení aj spolupráci pri výrobe slnečných okuliarov pod značkou klienta.

Táto naša výroba na zákazku je určená najmä firemným klientom ako napríklad športové kluby, športové obchody, odevné značky, reklamné agentúry, športové a automobilové združenia.

Táto naša činnosť je zrejme najmenej známa, hoci sme v nej veľmi aktívni. V budúcnosti Vám o nej určite radi napíšeme viac a ak to bude možné, predstavíme Vám našich firemných klientov.

 

VLASTNÁ SLOVENSKÁ ZNAČKA OPTIMAL

Ak by značku malo charakterizovať pár základných viet, boli by to tieto:

Optimal je slovenská značka registrovaná na Patentovom úrade, ktorú sme založili v roku 2005, aby si čo najviac ľudí mohlo chrániť zrak kvalitnými slnečnými okuliarmi po celý rok.

Starostlivosti o zrak a slnečným okuliarom venujeme všetok náš čas a okuliare sú hlavnou činnosťou našej firmy, nie len doplnkovým sortimentom a práve preto nám dôverujú tisíce spokojných zákazníkov.

Našimi zákazníkmi sú ľudia pracujúci v záchranných zložkách, vojaci, policajti, záchranári, piloti, manažéri, obchodní cestujúci, ľudia pracujúci v exteriéri a ľudia po operáciách očí. Najväčšou skupinou našich zákazníkov sú vodiči.

Nesmieme zabúdať ani na všetkých tých, ktorí sú aktívnymi profesionálnymi či amatérskymi športovcami. Nezanedbateľnou skupinou sú ľudia, ktorí aktívne trávia svoj voľný čas a všetci tí, ktorým záleží na ochrane svojho zraku.

 

Pre rok 2019 chceme rozhodne v tejto našej ceste s Optimalom pokračovať.

Radi by sme Vám priniesli a opäť zaradili do výroby tie najlepšie modely celoročných slnečných okuliarov z rokov 2005 - 2018. Je to naša reakcia na najčastejšiu otázku od stálych zákazníkov, či sa dajú vrátiť do predaja určité vypredané a ukončené modely.

Určite Vás chceme prekvapiť aj okuliarmi s úplne novým dizajnom.

Dizajn, funkčnosť, kvalita ostanú vždy prioritami Optimalu. Tak nám držte palce!