Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Predaj okuliarov Jar a Leto 2023

Informácie aktualizované a platné pre rok 2023. V prvom rade sa chceme všetkým našim zákazníkom POĎAKOVAŤ za priazeň našej malej rodinnej firme a vlastnej slovenskej značke Optimal.

 

Predaj okuliarov Jar a Leto 2023

Zozbierali sme Vaše najčastejšie otázky z posledných dní a prinášame Vám jasné a stručné odpovede tak, aby ste aj tento rok mohli mať svoje obľúbené Optimalky.

 

1. Kde si môžem kúpiť Vaše okuliare?

Okuliare si môžete objednávať tu na našej stránke v sekcii Produkty.

Spolupracujeme výlučne so Slovenskou poštou - okuliare zasielame v menších krabičkách, čo nám umožňuje zásielku odoslať ako list 1.triedy doporučene na dobierku. Aj napriek ťažkým časom je balné a poštovné stále zadarmo.

 

2. Aká je situácia s firemnými prevádzkami Optimal? Máte prevádzku v Bratislave?

Tento rok bude druhým rokom od roku 2005, kedy nebudeme mať žiadnu vlastnú firemnú kamennú prevádzku nikde na Slovensku. Nie, už nemáme ani prevádzky v Bratislave.

 

3. Môžem prísť k Vám na firmu do Trenčína?

V Trenčíne Zamarovciach nás už nenájdete. Žiaľ, vzhľadom na vývoj situácie v kovidovom období sme hlavné firemné priestory museli zrušiť. V Trenčíne nás už nenájdete a sídlo firmy v Tuchyni je len administratívnym sídlom a nie je tam ani prevádzka ani predajňa. Aktuálne pre rok 2023 sme sa rozhodli neotvoriť žiadnu kamennú prevádzku.

 

4. Čo ak nevidím môj obľúbený model v ponuke eshopu?

Ak ste nenašli Váš obľúbený model v eshope, kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk

Modely, ktoré sa postupne vypredávajú, sťahujeme z webu skôr, ale môžeme ich mať ešte zopár kusov na sklade a Vy nemusíte ostať bez Vašich obľúbených Optimaliek. :-)

 

5. Chcel by som k môjmu modelu ešte iný typ skiel, dajú sa dokúpiť samostatne?

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety, ak budeme mať k danému modelu aj samostatné zorníky.

 

6. Viete mi poradiť nový model okuliarov podľa mojich starých Optimaliek?

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety a poradiť model, ktorý by Vám najviac vyhovoval.

 

7. Vaše okuliare som ešte nemal, ale kamarát na ne nedá dopustiť, viete mi poradiť vhodné okuliare do auta a na hory?

V prvom rade si plne uvedomujeme, že okuliare je potrebné vyskúšať. Tento rok bude druhý od roku 2005, kedy nebudeme mať vlastnú firemnú prevádzku nikde na Slovensku, o to zodpovednejšie bude pristúpiť k takejto požiadavke.  Slnečné okuliare Optimal sú zaradené ako osobné ochranné prostriedky. Aby naše okuliare plnili, čo najviac a najlepšie  vlastnosti a požiadavky uvedené v predmetnej technickej norme, majú naše okuliare vždy určité zakrivenie predného rámu.  Od tohto zakrivenia sa následne odvíja to, ako okuliare sedia jednotlivým zákazníkom, ako im kryjú oko a očné okolie. Z tohto dôvodu je trošku ťažšie poradiť takto zákazníkovi, ktoré naše okuliare ešte nikdy nemal.

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety a poradiť model, ktorý by Vám najviac vyhovoval.

 

 

Milí zákazníci, priatelia a podporovatelia Optimalu - ĎAKUJEME Vám za Vašu priazeň a za Vaše objednávky okuliarov v týchto dňoch :-) Sledujte nás aj na sociálnej sieti, kde v najbližších týždňoch budeme s Vami v intenzívnom kontakte a dozviete sa o Optimale, produktoch aj o nás veľa nového.

 

Rozhodnutie zrušiť hlavné firemné priestory v Trenčíne a nemať žiadnu kamennú prevádzku od roku 2005 sa rozhodne nerobilo ľahko. O to viac nás teší tohtoročný veľký záujem stálych ale prekvapivo aj nových zákazníkov o naše slnečné okuliare Optimal. Spravíme maximum čo bude v našich silách, aby sme každú objednávku či otázku vybavili k Vašej spokojnosti.  Všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEME!