Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Predaj okuliarov Leto 2022

Informácie platné od 26.6.2022 V prvom rade sa chceme všetkým našim zákazníkom POĎAKOVAŤ za priazeň našej malej rodinnej firme a vlastnej slovenskej značke Optimal.

 

Zozbierali sme Vaše najčastejšie otázky z posledných dní a prinášame Vám jasné a stručné odpovede tak, aby ste aj tento rok mohli mať svoje obľúbené Optimalky.

 

Predaj okuliarov Leto 2022

1. Kde si môžem kúpiť Vaše okuliare?

Okuliare si môžete objednávať tu na našej stránke v sekcii Produkty.

Spolupracujeme výlučne so Slovenskou poštou - okuliare zasielame v menších krabičkách, čo nám umožňuje zásielku odoslať ako list 1.triedy doporučene na dobierku. Aj napriek ťažkým časom je balné a poštovné stále zadarmo.

 

2. Aká je situácia s firemnými prevádzkami Optimal? Máte prevádzku v Bratislave?

Tento rok bude prvým rokom od roku 2005, kedy nebudeme mať žiadnu vlastnú firemnú kamennú prevádzku nikde na Slovensku. Nie, už nemáme ani prevádzky v Bratislave.

 

3. Môžem prísť k Vám na firmu do Trenčína?

V Trenčíne Zamarovciach nás už nenájdete. Žiaľ, vzhľadom na vývoj situácie v kovidovom období sme hlavné firemné priestory museli zrušiť. V Trenčíne nás už nenájdete a sídlo firmy v Tuchyni je len administratívnym sídlom a nie je tam ani prevádzka ani predajňa. Aktuálne pre rok 2022 sme sa rozhodli neotvoriť žiadnu kamennú prevádzku.

 

4. Čo ak nevidím môj obľúbený model v ponuke eshopu?

Ak ste nenašli Váš obľúbený model v eshope, kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk

Modely, ktoré sa postupne vypredávajú, sťahujeme z webu skôr, ale môžeme ich mať ešte zopár kusov na sklade a Vy nemusíte ostať bez Vašich obľúbených Optimaliek. :-)

 

5. Chcel by som k môjmu modelu ešte iný typ skiel, dajú sa dokúpiť samostatne?

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety, ak budeme mať k danému modelu aj samostatné zorníky.

 

6. Viete mi poradiť nový model okuliarov podľa mojich starých Optimaliek?

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety a poradiť model, ktorý by Vám najviac vyhovoval.

 

7. Vaše okuliare som ešte nemal, ale kamarát na ne nedá dopustiť, viete mi poradiť vhodné okuliare do auta a na hory?

V prvom rade si plne uvedomujeme, že okuliare je potrebné vyskúšať. Toto leto resp. tento rok bude prvý od roku 2005, kedy nebudeme mať vlastnú firemnú prevádzku nikde na Slovensku, o to zodpovednejšie bude pristúpiť k takejto požiadavke.  Slnečné okuliare Optimal sú zaradené ako osobné ochranné prostriedky. Aby naše okuliare plnili, čo najviac a najlepšie  vlastnosti a požiadavky uvedené v predmetnej technickej norme, majú naše okuliare vždy určité zakrivenie predného rámu.  Od tohto zakrivenia sa následne odvíja to, ako okuliare sedia jednotlivým zákazníkom, ako im kryjú oko a očné okolie. Z tohto dôvodu je trošku ťažšie poradiť takto zákazníkovi, ktoré naše okuliare ešte nikdy nemal.

Prosím kontaktujte nás emailom na info@optimalsport.sk. Pokúsime sa Vám vyjsť maximálne v ústrety a poradiť model, ktorý by Vám najviac vyhovoval.

 

 

Milí zákazníci, priatelia a podporovatelia Optimalu - ĎAKUJEME Vám za Vašu priazeň a za Vaše objednávky okuliarov v týchto dňoch :-) Sledujte nás aj na sociálnej sieti, kde v najbližších týždňoch budeme s Vami v intenzívnom kontakte a dozviete sa o Optimale, produktoch aj o nás veľa nového.

 

Rozhodnutie zrušiť hlavné firemné priestory v Trenčíne a nemať žiadnu kamennú prevádzku prvý krát od roku 2005 sa rozhodne nerobilo ľahko. O to viac nás teší tohtoročný veľký záujem stálych ale prekvapivo aj nových zákazníkov o naše slnečné okuliare Optimal. Spravíme maximum čo bude v našich silách, aby sme každú objednávku či otázku vybavili k Vašej spokojnosti.  Všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEME!