Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Kniha návštev

 • Meno:Nepovinný údaj
 • E-mail:Nepovinný údaj
 • Správa:Povinný údaj
 • Vaše hodnotenie:
  Rating Rating Rating Rating Rating
1 2 ... 9 10 11
 • zakazník(19.06.2013 09:10)
  testujem
  Hodnotenie: rating starrating starrating star
 • Stanislav(17.06.2013 20:34)
  Vlastním okuliare 717 s modrou antireflexnou vrstvou, nosím ich stále, sú dobré do každého počasia, veľmi ich oceňujem pri šoférovaní. Ochranné okuliare OSI-01 používam napríklad pri kosení trávy alebo pri iných domácich prácach. S okuliarmi Optimal som naozaj spokojný, chystám sa kúpiť si nový model, keď pôjdem na dovolenku.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Anna(17.06.2013 19:32)
  Okuliare Optimal, to je moja srdcovka. Keď idem okolo prevádzky v Trnave alebo v Bratislave, vždy sa zastavím alebo spomalím, aby som sa pozrela na tie krásne modely. Prvé som si kúpila v roku 2005, ešte ich stále nosím, mám 702, postupne som si dokúpila ďalšie modely. Na lyžovanie nosím model 5811, sú dobré do každého počasia a hlavne sa nerosia. Moje obľúbené sú 412 multifunkčné, využívam ich po celý rok. Keď príde nová kolekcia okuliarov Optimal neodolám a kúpim si nový model alebo niekto z mojej rodiny. Odporúčam ich všetkým, sú skvelé.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Jana(10.06.2013 09:25)
  Dobrý deň, boli sme na nákupoch v Trnave-v Tescu,Zastavili sme sa pri vašom stánku a chceli by sme sa poďakovať za jeden z najlepších nákupov,aké sme zatiaľ zažili.Obsluhovala nás pani Petríková a poviem,že takú obsluhu som ešte nezažila.Bola veľmi ochotná,poradila,vysvetlila veci ktoré sme dovtedy o okuliaroch nevedeli,aj keď sme už vašu značku kupovali,tak takéto informácie sme počuli prvý krát.Bola to pre nás excelentná obsluha,hneď sme kúpili dvoje okuliare.Ďakujem za kvalifikovaný personál,s vďakou Jana Sádecká.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • tomas(10.06.2013 08:25)
  podakovanie, na slovensku az neuveritelny pristup k zakaznikovi a ochota pomoct. dakujem za pristup p. Bibiane Baranovej.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Ivana(04.06.2013 10:35)
  Pred 6 rokmi som si kúpila prvé okuliare Optimal, model 711, ktoré som používala najmä na bežné nosenie. Bola som nimi nadšená, pretože mi poskytovali dokonalú ochranu zraku a komfortné videnie. Odvtedy som značke Optimal zostala verná a dokúpila som si aj športový model 725 A. Tie používam najmä pri bicyklovaní, pretože mi perfektne kopírujú tvár, dokonale sedia a chránia oči pred vetrom. Najnovšie som si zaobstarala model 412 A multi, multifunkčné okuliare. Použila som ich niekoľkokrát pri cyklistike, sú ideálne do každého počasia, perfektne rozjasňujú, výborne sedia. Takisto vlastním aj model 405, ktoré nosím najčastejšie, na bežné nosenie, v slnečnom počasí ich neskladám z tváre, sú veľmi elegantné a štýlové. Takže môžem vyjadriť len veľkú spokojnosť s okuliarmi Optimal a odporučiť ich každému, kto vyžaduje kvalitu a stopercentnú ochranu zraku.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Marcel(30.05.2013 16:42)
  Vlastním až troje okuliare značky Optimal. Na bežné nosenie a najmä na šport používam okuliare K715 s 3 rôznymi vymeniteľnými zorníkmi. Sú perfektné v tom, že nemajú spodné orámovanie a napríklad pri bicyklovaní nezabraňujú periférnemu videniu, keď chcem zistiť či ide niečo za mnou alebo vedľa mňa. 402B Lux, ktoré používam najmä na šoférovanie a turistiku, ale i bežné nosenie sú perfektne ohybné, omylom si sadol na ne môj brat a stále sú v pôvodnom stave:). Na lyžovanie používam zjazdové okuliare 5811, ktoré sedia aj s prilbou, nerosia sa a používam ich za každého počasia. Po dobrej skúsenosti s okuliarmi značky Optimal som kúpil okuliare aj celej svojej rodine.
  Hodnotenie: bez hodnotenia
 • Anka(29.05.2013 09:33)
  veľmi obľubujem lyžovanie, a to si užívam naplno jedine s lyžiarskymi okuliarmi Optimal 5817, ktoré vlastním už asi 4 roky. Sú super aj keď je zamračené, aj keď sneží aj svieti slniečko alebo je hmla. Perfektne sadnú aj v kombinácii s prilbou, tesnia pevne, nehmlia sa. Zvažujem aj kúpu tohto istého modelu, ale s revo zorníkmi, kód 5822, keďže sa chystám lyžovať aj do zahraničia na ľadovce, kde je silnejšie slniečko v porovnaní s podmienkami na Slovensku. Takže určite odporúčam všetkým, profesionálom, pokročilým i začiatočníkom, ktorí nechcú byť obmedzovaní počasím a chcú si vychutnať super lyžovačku. Cena je primeraná kvalite. Okuliare sú pružné, pár krát mi už spadli na zem, ale stále vyzerajú ako nové, takže ešte raz vyjadrujem veľkú spokojnosť so značkou Optimal :)
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
1 2 ... 9 10 11