Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Veľkoobchod

Okuliare Optimal dodávame okrem vlastných prezentačno-predajných jednotiek aj do optík, športových obchodov, obchodov s voľno-časovou módou a do Ski-Shopov v lyžiarskych strediskách, kde sa už od založenia značky v roku 2005 úspešne predávajú.

Za samotným úspechom veľkoobchodného predaja stoja kvalitné produkty – slnečné a lyžiarske okuliare Optimal ako aj individuálny prístup a starostlivosť o každého odberateľa.

Pokiaľ to dovoľujú priestory prevádzky odberateľa, tak sú slnečné okuliare Optimal umiestnené na reprezentatívnom stojane Optimal s nápaditou grafikou panelu na 32 kusov slnečných okuliarov.Na základe typu prevádzky odberateľa, jej umiestnenia a skladby tovaru vytvárame spoločne s odberateľom taký model spolupráce, aby prinášal odberateľovi spokojných a stálych zákazníkov aj v segmente predaja slnečných okuliarov. V segmente veľkoobchodného predaja slnečných a lyžiarskych okuliarov sme originálni svojou obchodnou politikou a najmä výhodnými obchodnými podmienkami pre odberateľov. Kontakt: optimal@optimalsport.sk